ana-sayfa-1
ana-sayfa-2
ana-sayfa-3
ana-sayfa-4
ana-sayfa-5
BODRUM’DA DİLEDİĞİNİZ GÜN ve SAATTE SİZE ÖZEL YELKEN DERSİ

Eğitim günü ve saatini kendinizin seçtiği en esnek ve sonuç odaklı eğitim programı ile siz de yelkenci olabilirsiniz. Her gün sabah 09.00 – akşam 18.00’a kadar yelken eğitiminizi kendiniz seçin.

Derslerimiz size özeldir. Yelken eğitimine kaç kişi kaydolduysanız eğitim sadece size özel yapılır. Sizi asla başka gruplarla birleştirip eğitim kalitesinden kayıp yaşatmayız.

Kayıt yaptırmış olduğunuz tarihte eğitiminizi 3 saat’lik ders olarak tamamlarsınız. Devam edeceğiniz derslerini de katıldığınız ders esnasında planlayabilirsiniz..

Rezervasyonlarınızı online olarak anında yapın.
Yelken Eğitimi istediğiniz gün ve saati planladınız. Sıra bu dersi rezerve etmeye geldi. Web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli… Bu sayfadaki “DERS REZERVASYONU” linkini tıklayıp saniyeler içinde dersinizi rezerve edebilir, vazgeçtiğinizde değişiklik yapabilirsiniz.

BAŞLANGIÇ SEVİYESİ YELKEN EĞİTİMİ

Deniz üzerinde keyifli saattler geçirmek, “Yelken ve Denize Merhaba!” demek için hazırladığımız bu programda gerçek yelkenli bir tekneyi tanıyacak bu teknenin rüzgar ile nasıl hareket edebileceğini öğrenecek, temel denizcilik kuralları hakkında bilgiler alacaksınız.

EĞİTİM İÇERİĞİ

YELKEN:

Ana yelken ve cenova ile çeşitli seyir yönlerini tanıma,
Rüzgar açılarına göre trim yapma,
Kavança ve tramola uygulamaları,
Yelkenleri donatma, basma, camadan vurma ve toplama.

MANEVRA:

Marinaya giriş ve çıkış hazırlıkları,
Marinaya yanaşma ve kalkma eğitimi.

NAVİGASYON:

Rota ve kerteriz tayini ile dümen tutma,
Elektronik seyir aletlerini tanıma,
Gemici Bağları ve Denizcilik Terimleri.

EĞİTİM SÜRESİ: Her ders 3 SAAT süre ile yapılmaktadır.

EĞİTİM TEKNESİ: Beneteau First 47.7

Rezervasyon yaparken gün ve saat aralığının meteorolojik durumunu, aşağıdaki “Bodrum Hava Durumu” linkinden inceleyin ve sonrasında tercihinizi ayarlayın. Eğitim saatlerinizdeki rüzgar şiddetine bu şekilde kolayca karar verebilirsiniz. Genel olarak 10 – 25 Knot rüzgar aralıklarını tavsiye ederiz.

FİYATLARIMIZ 3 saatlik her ders için geçerli olup KDV dahil değildir.
kişi başı 100 Euro