ana-sayfa-1
ana-sayfa-2
ana-sayfa-3
ana-sayfa-4
ana-sayfa-5
BODRUM’da KONAKLAMALI YELKEN EĞİTİMİ
BODRUM’da Dilediğiniz Tarihlerde SİZE ÖZEL YELKEN DERSİ

Eğitimin gerçekleşeceği tarihleri kendinizin seçtiği en esnek ve eğlenceli eğitim programı ile siz de yelkenci olabilirsiniz. Size seçtiğiniz tarihlerde yelken yaparak tatilinizi gerçekleştirebileceğiniz alternatif bir program hazırladık.

Derslerimiz her eğitim programımızda olduğu gibi size özeldir. Yelken eğitimine kaç kişi kaydolduysanız eğitim sadece size özel yapılır, başka gruplarla veya öğrencilerle birleştirip eğitim kalitesinden kayıp yaşatmayız.

EĞİTİM İÇERİĞİ

Denizde Konaklamalı

  • Eğitiminizi tamamen tekne üzerinde geçirmek isterseniz bu program size göre. Eğitim teknemizde katılım sayınıza göre kamara ayıracağız. Tüm program boyunca her gün yelken yaparak yolculuk yapacağız. Farklı rota önerilerimiz bulunmakta, bunlardan bazıları yurt içi bazıları da yurt dışı… Yurt dışı programlar için teknenin çıkış evrakları ve katılımcıların vize işlemleri halledilmesi gerekecektir.
  1. Gökova körfezi – gidilecek ve demirlenecek limanlar beraber karar verilir.
  2. Bodrum-Kalimnos-Leros-Patmos-Lipsi-Leros-Kos-Bodrum
  3. Bodrum-Knidos-Palamut Bükü / gidilecek ve demirlenecek limanlar beraber karar verilir.
  4. Bodrum-Kalimnos-Kos-Bodrum

EĞİTİM TEKNESİ: Beneteau First 47.7

Rezervasyonlarınızı online olarak anında yapın.
Haftasonu Yelken Eğitiminizin tarihini planladınız. Sıra bu dersi rezerve etmeye geldi. Bu sayfadaki “DERS REZERVASYONU” linkini tıklayıp, konaklama tercihinizi ve uygun tarihi seçerek saniyeler içinde dersinizi rezerve edebilir, vazgeçtiğinizde değişiklik yapabilirsiniz.

FİYATLARIMIZ günlük ve kaç kişi olduğunuza göre değişiklik gösteren fiyatlar olup KDV dahil değildir.

1-2 kişi/gün : 300Euro

3-4 kişi/gün : 400Euro

5-6 kişi/gün : 500Euro